دانشگاه آزاد اسلامی شیرازراهنمای اطلاع رسانی پیامکی عدم تشکیل کلاس توسط اساتید

 

قابل توجه اساتید محترم:

در راستای ارائه خدمات الکترونیکی به دانشجویان محترم، از تاریخ 1/8/94 سامانه هوشمند پیامکی برای اطلاع دانشجویان از عدم تشکیل کلاسها طراحی و پیاده سازی گردید.

اساتید محترم می توانند عدم تشکیل کلاس خود را به راحتی با استفاده از ارسال یک پیامک با ساختار زیر ، به شماره پیامکی دانشگاه ، 300083526 را اطلاع رسانی نمایند. روند اجرای این فرآیند به صورت زیر می باشد.

1)    1- قبل از انجام این پروسه اساتید محترم می بایست در سامانه پیامکی عضو شوند. برای عضویت عبارت teach را به شماره 300083526  پیامک کنید

(عضویت فقط یکبار لازم است انجام پذیرد). در صورت دریافت پیام "به سامانه هوشمند پیام کوتاه خوش آمدید" عضویت شما ثبت میگردد. در صورت دریافت پیام "این شماره برای هیچ استاد فعالی ثبت نگردیده" استاد می بایست به

کارگزینی هیات علمی جهت ثبت شماره تماس مراجعه نماید.

2)      2- پس از عضویت در سامانه، با ارسال پیام مطابق با ساختار زیر می توانید عدم تشکیل کلاس خود را اطلاع دهید.

 تاریخ عدم تشکیل    کد مشخصه کلاس   


دقت داشته باشید که مابین حرف A ، کد مشخصه و تاریخ عدم تشکیل حتما فاصله بگذارید

 مثال: 94/09/09  6321  A

3- دقت داشته باشید که این پیام در صورت دریافت و تائید توسط سامانه هوشمند پیامکی ،به کلیه دانشجویانی که مشخصه 6321 را اخذ نموده و عضو سامانه پیامکی دانشگاه می باشند عدم تشکیل کلاس استاد را پیامک خواهد کرد. بنابراین کافی است اساتید از صحت کد مشخصه کلاس اطمینان حاصل نمایند.

3)     4-  در صورتیکه ساختار پیام درست باشد پیام "به تعداد --- دانشجو اطلاع رسانی گردید" از سمت سامانه برای تائید ارسال پیام برای استاد ارسال خواهد شد.

4)     5-  در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سئوال با ایمیل it@iaushiraz.ac.ir مکاتبه نمائید

 

 

منتظر خدمات بعدی ما باشید

با تشکر

فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی شیراز